Temizlik Üniformaları

İnsan sağlığının güven altına alınması gereken sektörlerin arasında ilk sırada hizmet ve temizlik sektörü yer alıyor. Çalışan işçilerinizin sağlıklı şartlar altında çalışması ve kendilerini güvende hissetmeleri performanslarını da arttıracağı için temizlik üniformaları çalışanlarınız ve sizler için ideal olacaktır.

Güvenilir ve Sağlıklı Üretim

Kıyafetlerimiz sayesinde çalışanlarınızın ve kurumunuzun gerekli hijyen şartlarını yerine getirerek daha sağlıklı bir hizmet verebilirsiniz. Hazır üretilmiş olan modern tasarımlara sahip temizlik elbiseleri dışında tarafımızdan sizlere özel olarak tasarım ve üretim hizmeti de sunuyoruz.

Temizlik Sektörü için İş Elbiseleri

Firmanıza özel tasarımlar sayesinde kıyafetlerin üzerinde firmanızın logosunu barındırabilir ve dilediğiniz tüm renklerde temizlik kıyafetleri sahibi olabilirsiniz. Bu aşamada sizlere 3D çizim teknolojisi sunarak kıyafetinizin gidişatı hakkında detaylı bir rapor sunuyoruz. 3D çizimler ile birlikte sizlere kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde orjinal olarak yansıtabileceğiniz alternatifler de öneriyoruz.

Üretim öncesinde sizlere sunulan örnek çalışmalarımız ile üretim sonrasında meydana gelebilecek anlaşmazlıklar sıfıra indiriliyor.

Hijyen koşullarının sağlanması hususunun en başta yer aldığı temizlik sektöründe rakipleriniz arasından sıyrılarak firmanızın kurumsal kimliği ile fark yaratmak istiyorsanız bu elbiselerimiz sizler için ideal.

Kaliteli malzemelerden en şık şekilde üretilmekte olan elbiselerimiz uzun ömürlü kullanımları ile personellerinizin uzun yıllar boyunca giyebileceği konfora sahiptir. Böylelikle bir kez satın aldığınız elbiseyi uzun yıllar boyunca firmanız adına kullanmaya devam edebilir ve bütçenize tasarruf sağlayabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
temizlik kıyafetleri
temizlik üniformaları
temizlik elbiseleri
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+