Okul Üniformaları

Tüm meslek gruplarının görev dağılımlarına göre farklı şekilde tasarlanmış olan iş elbiseleri vardır. İş elbiseleri güvenliğin sağlanması ve hijyenin yakalanabilmesi için önemli olduğu gibi aynı zamanda iş verimliliğinin arttırılması ve kurumsal kimliğinizin en sağlıklı biçimde yansıtılabilmesi için önemlidir.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın

Personellerin çalışma koşullarına göre kategorilere ayrılan iş elbiseleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de okul üniformaları oluyor. Resmi kurum ve kuruluşların kullanmasının zorunlu olduğu elbiseler arasında olan bu üniformalar resmiyetin yakalanması için de kullanılıyor.

Sektörünüze ve İhtiyaçlarınıza Yönelik Orjinal Tasarımlar

Sizlere ihtiyaçlarınıza yönelik elbiseler sunarak kurumsal imajınızı yenilemenizi sağlıyoruz. Tasarımlarımız daha önce hiçbir firmanın kullanmadığı tasarımlar olmakta olup, tüm detayları sizin tarafınızdan belirlenmiş elbiselerdir. Okul kıyafetleri üretimi yapmadan önce 3D çizimlerini bilgisayar ortamında çizerek size sunuyoruz.

Belirtmiş olduğunuz tüm detayları elbiselere işledikten sonra onayınızı alırsak üretim aşamasına geçiş yapıyoruz.

Kıyafetin ölçüleri ve renkleri tamamen sizin seçiminiz doğrultusunda tasarlanarak üretiliyor. Böylelikle iş alanlarınızda personellerinizin giymiş olduğu kıyafetlere bağlı olarak meydana gelen sorunların tamamı engellenmiş oluyor.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
okul kıyafetleri
okul elbiseleri
okul üniformaları
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+