İş Ayakkabıları

İş yerlerinde yapılan işlerin türüne göre tercih edilmesi gereken çeşitli iş kıyafetleri bulunuyor. İş ayakkabıları da bu kıyafetler içerisinde yer alıyor. İş ayakkabılarının kullanıldığı alanlar ise neredeyse sayısız olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin cafe ve restoran tipi işletmelerde kaygan zemin üzerinde çalışmak zorunda olan personellerin bu zemine uygun ayakkabılar giymesi kazaların önlenmesi açısından önemlidir.

İş Ayakkabıları Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Cafe ve restoran dışında hastaneler, kapalı havuzlar ve daha pek çok işletmede kaygan zemin sebebi ile iş ayakkabısı giyilmesi zorunludur. İnşaat sektöründe çalışan personellerin ise kum, toz, toprak ve benzeri alanlarda rahat bir şekilde verimli olarak çalışabilmesi için palet tabanlı kalın toz ve toprak geçirmeyen ayakkabılar giymesi gereklidir.

İş Ayakkabıları ile Kazaları Önleyin

İşletme olarak kurumsal kimliğinizi yansıtmak ve personellerinizin güvenliğini sağlayabilmek için ise bu ayakkabıların seçimi konusu sizlerin vazifesidir. İş güvenliğinin sağlanmadığı yerlerde can kaybına yol açabilecek derecede ciddi kazalar meydana gelebilmektedir.

Bu açıdan önleminizi erken alarak mutlaka personellerinizin iş güvenliğini sağlamalısınız. Sizlere bu konuda çözümler üreterek her türlü alan için kullanabileceğiniz kaliteli iş ayakkabılarımızı sunuyoruz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
iş ayakkabıları - 3
iş ayakkabıları - 2
iş ayakkabıları - 1
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+