hakkimizda1

Biz Kimiz

MyChef Uniform firması olarak sektörde 25 yılı aşkın süre boyunca edindiğimiz tecrübeler ışığında deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere yüksek kalite ve hizmet anlayışımız çerçevesinde iş elbiseleri sunuyoruz.

Sürekli olarak kendini yenileyen ve gelişmekte olan firmamız aşçı takımları, garson elbiseleri, güvenlik elbiseleri, iş tulumları, koruyucu elbiseler, otel elbiseleri, temizlik elbiseleri, endüstriyel elbiseler, medikal elbiseler ve elbise aksesuarları başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik sınırsız üretim imkanını sizlere sunmaktadır.

Firmaya ve kişiye yönelik özel tasarımlarımızı her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak orjinal ve yaratıcı fikirler üretmekte olan ekibimiz ile birlikte sizler için tasarlıyoruz.

Tasarımlarımızı gerçekleştirirken müşterilerimize önerilerde bulunarak, en uygun renklerin ve logoların yerleşimlerini belirleyip personellerinize yakışacak en özgün tasarımları ortaya çıkartıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de iş elbisesi sektörüne farklı ve alternatif bir bakış açısı katabilmek için 25 yılı aşkın süredir sektördeki varlığımızı siz değerli müşterilerimiz ile birlikte sürdürüyoruz. Hizmette dürüstlük ve kalite ilkesini benimseyen firmamız ile tüm müşterilerimize uzun vadeli, istikrarlı ilişkiler sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacı olan iş elbiselerinin üretimini en kaliteli ve hızlı şekilde yapabilmek için yatırımlarımızı sürekli olarak sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak sektörde öncü firma olmayı hedefliyoruz. Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek insan hedefli hareket ederek, diğer firmalara da öncü oluyoruz.

Değerlerimiz

Güvenilir bir firma olarak yaptığımız işin arkasında uzun yıllar boyunca durmak başlıca değerlerimiz arasında yer alıyor. Sorumluluklarımızın farkında hareket ederek, siz değerli müşterilerimize zamanında kaliteli çözümler üretiyoruz. Amacımız yalnızca iş elbiseleri üretimi yapan bir firmadan öteye gidebilmektir. Yenilikçi fikirlerimiz ve üretimlerimiz ile sektörün gelişmesini sağlarken, işlerimize farklı bakış açılarından bakabilme yeteneklerimizi ekibimiz ile birlikte geliştiriyoruz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+