Cafe & Restoran Üniformaları

İşletmelerin hizmet kalitesini müşterilerine en iyi şekilde aktarabildikleri yöntemlerden birisi de iş elbiselerinin uygun şekilde kullanımıdır. Cafe restoran üniformaları ise her işletmenin sahip olması gereken en temel iş elbiseleri arasındadır. 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilen ürünlerimiz ile personellerinizin daha rahat ortam koşullarında en konforlu şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Elbiseler

Cafe ve restoranlarda çeşitli ihtiyaçlarınız için sizlere sunduğumuz ürünlerimiz ile müşterilerinizin karşısına daha şık bir şekilde çıkarken, aynı zamanda gerekli hijyen şartlarının oluşmasını da sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın günlük kıyafetleri ile çalışmaları rahatsız edici ve hijyen şartlarına uygun olmadığından dolayı iş elbiselerinin kullanımı kritik bir önem teşkil etmektedir.

Özel Tasarım İş Elbiseleri

Satın alacağınız cafe restoran elbiseleri istediğiniz renklerde ve desenlerde üretilerek sizlere sunuluyor. Elbiselerin uzun ömürlü olması da ürünün kalitesi ile doğru orantılı olduğu için bizleri tercih ederek elbiselerinizin ömrünü mümkün olan en uzun süreye yükseltebilirsiniz.

Hazır tasarımlarımızdan ya da isteğinize göre özel olarak tasarlanarak üretilen ürünlerimizden yararlanarak işletmenizin ve çalışanlarınızın imajını baştan yaratabilirsiniz.

Tasarım aşamasında 3D çizimler ile elbiselerinizi tamamlamadan önce sizlere yapmış olduğumuz çalışmaların bir kopyasını sunuyoruz. Sizlere ulaştırdığımız özel tasarımımız üzerinden fikir alarak bizlere onay verdiğiniz takdirde üretim aşamasına geçiş yapıyoruz.

Böylelikle özellikle cafe ve restoran sektöründe iş elbiselerinin ölçülerinin ve tasarımlarının en uygun şekilde sizlere sunulması mümkün olabiliyor. Doğru şekilde tasarlanmayan ve üretilmeyen ürünlerin personellerinize ve işletmenize zarar vereceğini asla unutmayın.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
cafe restoran uniformaları
cafe restoran kıyafetleri
cafe restoran elbiseleri
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+