Aşçı Üniformaları

Gıda sektöründe kullanılan iş elbiselerinin önemi fazlasıyla büyüktür. Çalışanlarınızın üzerine en uygun şekilde oturacak elbiselerin seçimi sağlık ve hijyen açısından işletmeleriniz için kritik bir önem taşımaktadır.Çalışanlarınızın üzerine tam oturmayan elbiseler iş sırasında rahatsızlık hissi yaratarak iş performansında düşüşe sebep olabilir.

Aynı zamanda aşçı üniformaları eğer çalışanlarınıza uygun olarak seçilmez ise pişirilen gıdaların içine elbisenin temas etmesi sebebiyle kurumsal kimliğiniz zedelenebilir. Sizlere bu noktada tamamen kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz, çalışanlarınızın ölçülerine ve ihtiyaçlarına uygun aşçı elbiseleri üreterek çözüm sağlıyoruz.

3D Çizimler ile Rapor Sunuyoruz

Üretim aşamasına geçmeden önce 3D çizimleri bilgisayar ortamında hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Belirtmiş olduğunuz tüm detayların üzerine işlendiği ürünlerimizin bitmemiş halini gördükten sonra onay verdiğiniz takdirde üretim aşamasına geçiş yapıyoruz.

Firmanıza Özel Seçenekler

Tasarımları A’dan Z’ye tamamen işletmenize ve sizlere özel olarak yaratarak sektör içerisinde fark yaratmanızı sağlıyoruz. Elbiselerinizin rengi, ölçüleri ve desenleri ile bir bütünlük oluşturarak kurumsal kimliğinizin en kaliteli şekilde yansıtılmasını sağlıyoruz.

Gıda sektöründe hafife alınmaması gereken iş elbiseleri konusunda hizmet kalitenizi arttırmak için bizlerden aşçı kıyafetleri satın alarak yararlanabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
aşçı üniformaları
aşçı kıyafetleri
aşçı elbiseleri
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+