Aksesuarlar

Çalışanlarınızın iş hayatına uygun bir şekilde giydirilmesi iş verenler olarak sizlerin sorumluluğudur. İş elbiselerinin uygun biçimlerde kullanılmasının ise firmanıza sağladığı sayısız katkı bulunmaktadır. Bugün uygunsuz kıyafetler ile çalışan personellerin müşteri memnuniyetini ve kurumsal kimliğinizi sağlayamaması dışında yaşanmakta olan pek çok ağır iş kazası da meydana gelebilmektedir.

Bu sebeple çalışanlarınızın en uygun şekilde giydirilmesi için sizlere MyChef Uniform firması olarak sizlere çeşitli hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında tamamen size özel olarak tasarlanarak ürettiğimiz iş elbiseleri dışında bu elbiselerin ihtiyacı olabilecek tüm aksesuarlar da yer alıyor.

Tamamen firmanıza özel olarak tasarlayarak ürettiğimiz şık elbiselerinizi papyon, kravat, fular, pantolon askıları, kemer, mantar kep, kayık kep gibi pek çok farklı aksesuar ile tamamlayabiliyorsunuz.

Aksesuar üretimlerimiz de elbiselerimizin üretiminde olduğu gibi tamamen sizin firmanıza özel olarak tasarlanıyor. Başka hiçbir firmada bir benzeri olmayacak olan iş elbisesi aksesuarları sayesinde çalışanlarınızın iş verimliliğini arttırırken, aynı zamanda müşterilerinizin memnuniyetini de %100 sağlamış olacaksınız.

Firmanıza en uygun elbise aksesuarlarının belirlenmesi konusunda da sizlere çözüm üretiyoruz. Tasarladığımız tüm ürünlerimize ise 3D çizim teknolojisi kullandığımız için üretim öncesinde ulaşabiliyorsunuz.

Böylelikle çizimlere bakarak ortaya çıkacak elbise konusunda detaylı bir fikir sahibi olabiliyorsunuz. 3D tasarımlarımıza onay verdiğiniz takdirde ise en kısa süre içerisinde en kaliteli biçimde kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı üretme aşamasına geçiyoruz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
aksesuar papyon
aksesuar kemer
aksesuar kravat
aksesuar pantolon askısı
aksesuar fular
aşçı şapkası
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+